Flowers24 opinie

Opinie o Flowers24

 

Poniżej chcemy zaprezentować kilka wybranych pozytywnych opinii o Flowers24 jakie udało nam się znaleźć w ostatnim czasie w Internecie. 

Śledzimy z uwagą wszelkie wpisy na temat świadczonych przez nas usług, opublikowane przez naszych Klientów na forach internetowych, blogach, grupach dyskusyjnych oraz portalach społecznościowych i opiniotwórczych. Wyciągamy wnioski z konstruktywnych negatywnych opinii, jednocześnie ciesząc się coraz liczniejszymi pozytywnymi wpisami. 

Liczymy na to drodzy obecni i przyszli Klienci, że wasze opinie będą po czasie równie dobre. 

Przykładowe opinie o Flowers24 z for internetowych, grup dyskusyjnych i portali społecznościowych (zachowano oryginalną pisownię): 

 

Ja wysyłam kwiaty przez Flowers24 regularnie, ale ostatnio rzadko wchodzę na forum z opiniami, więc nie widziałem twojego wątku. No więc tak jak pisałem, z Flowers24 korzystam w zasadzie kilka razy w roku i tak od dobrych kilku lat w zasadzie. Wysyłam przez nich kwiaty głównie mamie na urodziny i dzień matki, bo sam niestety nie mogę ich przekazać, ze względu na dzielącą nas odległość. Ja co prawda tych kwiatów nie widziałem nigdy na oczy, ale mama zawsze była zadowolona, więc chyba wszystko w porządku było. Tak więc moja opinia o Flowers24 pozytywna, nie wiem co mam ci więcej napisać. 

Mark Sokołowski z forum Goldenline.pl 

Mój niebieski jak jest w pracy, a pracuje za granicą, to wysyła mi kwiaty przez Flowers24. W jego opinii muszą być pewnie dobrzy, bo to straszny maruda jest i jakby coś spieprzyli, to zaraz by musiał się tym podzielić ze światem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że nigdy nie słyszałam, żeby narzekał na Flowers24, żadnych negatywnych opinii, etc. więc pewnie trzymają przyzwoity poziom realizacji. Oczywiście chodzi tu o pojedyncze, okazjonalne zamóienia kwiatów, ciężko powiedzieć jak Flowers24 się sprawdzą w przypadku większego zamówienia, ale powinno być dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Roksii z Wykop.pl 

O kurczę, widzę, że nikt nie chce za bardzo podzielić się opiniami o Flowers24, mam zatem nadzieję, że moja opinia na coś Ci się przyda i jeszcze zdążę :) Jeśli chodzi o zamówienia firmowe to w zasadzie od nich się zaczęło – najpierw poznałam Flowers24 od „tej strony”, więc zaczęliśmy od dużego zlecenia. Wszystko poszło sprawnie, bez zarzutów – bukiety dokładnie takie, jak miały być, kosze z upominkami na bogato, kurier na czas – generalnie nie ma się do czego przyczepić, jeśli chodzi o obsługę i usługę w flowers24. Ciekawa rzecz, że bardzo sprawnie im idzie realizacja zagraniczna i tu powiem szczerze, że łatwo zaliczyć wpadkę, bo zanim trafiłam do flowers24 zlecałem pomniejsze zadania innym kwiaciarniom wysyłkowym, no i cóż – bywało różnie. Namiar na flowers24 mam zresztą z polecenia znajomego, który korzysta z ich usług regularnie i był bardzo zadowolony, więc moja opinia o nich nie jest odosobniona. Zresztą – prywatnie też zdarza mi się wysyłać kwiaty czy kosze upominkowe za pośrednictwem flowers24 np. w prezencie dla bliskich i powiem Ci tak – nie ma żadnej różnicy w jakości bukietów, koszy czy obsługi w stosunku do dużych klientów, jak i pojedynczych – nigdy nie miałam do nich żadnych zastrzeżeń. Kurier był zawsze na czas, czasem w konkretnych widełkach, no i przede wszystkim wygląd bukietów nie odbiega od tych na zdjęciach, a to jest generalnie częste w wielu kwiaciarniach, gdzie klient nie jest w stanie na bieżąco skontrolować tego, jak wyglądają dostarczone bukiety. Wiec jak dla mnie rewelacja. 

betka43 z forum Gazeta.pl 

@Moser: z racji mojej pracy (spedytor międzynarodowy) zdarzyło mi się korzystać z kwiaciarni internetowych, a w szczególności właśnie Flowers24 (wcześniej Florist24) wielokrotnie przy różnych okazjach - dzień matki, babki, ale też urodziny różowej i różnego rodzaju rocznice. No i w zasadzie za każdym razem było w porządku, raz jedynie opóźnienie kuriera Flowers24, ale to w zasadzie wyjątek potwierdzający regułę, że jest dobrze. 

Moser z Wykop.pl 

No i pięknie, też korzystam z podobnego patentu z flowers24 i dostarczaniem kwiatów żonie, chociaż najczęściej bez okazji – moja żona niestety uważa, że kwiaty na urodziny czy rocznicę to pójście na łatwiznę. Nie wnikam ;) więc dostaje od czasu do czasu właśnie za pośrednictwem flowers24 i nigdy się na nich nie zawiodłem. Trafiłem na nich zresztą z polecenia, zdaje mi się, że z jakiegoś forum z opiniami m.in. o flowers24 więc czuję się w obowiązku podzielić się swoją – zawsze wszystko było w porządku, tak jak zaznaczyłem w zleceniu – bez opóźnień czy z pomylonym dniem (a wiem, że to się zdarza w niektórych kwiaciarniach wysyłkowych). Jak dla mnie super. 

Arkadio M z forum Goldenline.pl 

Mnie się zdarzało od czasu do czasu korzystać z usług kwiaciarni wysyłkowych, ale no niestety – trudno trafić na dobą i rzetelną, bo część z nich wyszła chyba z założenia, że jak klient nie widzi co wysyła, to do niego nie dotrze co otrzymała osoba obdarowana ;/ a że pracę mam jaką mam to czasem wyjścia nie ma i tak trafiłem w końcu na flowers24 i to był strzał w 10! Generalnie rzadko piszę opinię, ale w tym przypadku po wcześniejszych doświadczeniach z innymi kwiaciarniami stwierdziłem, że trzeba doceniać dobrą pracę – bo faktycznie flowers24 jeszcze mnie nigdy nie zawiedli ani z dostawą, ani tym bardziej z wyglądem bukietów. No a z tym bywało różnie u innych, u flowers24 bukiety wyglądają zawsze pięknie i tak jak na zdjęciu – okazałe, pełne kwiaty, a nie smętne wiechecie. Także ja polecam, bo procedura zamówienia jest bardzo prosta, wystarczy wybrać kwiaty, wskazać datę i opłacić, a potem można już czekać na telefon z podziękowaniami od żonki :D żart oczywiście, ale moja opinia o flowers24 jest jak najbardziej pozytywna i jeśli nic się nie zmieni, to jest to kwiaciarnia, którą będę szeroko polecał. 

adam-rynkowski z Wykop.pl 

Nie pierwszy raz korzystam z usług kwiaciarni wysyłkowej, ale bodaj pierwszy spotkałem się z tak fajnym podejściem do klienta, dużym wyborem bukietów i koszy upominkowych oraz szybką realizacją jak flowers24. Obudziłem się trochę późno, ale wszystko udało się zgrać na czas – w zasadzie za powodzenie całej akcji odpowiada Flowers24, ja tylko wybrałem bukiet i upominki i zapłaciłem. Samo poruszanie się po stronie i składanie zamówienia także jest banalne, już nie raz spotkałem się z tym, że trzeba się trochę namachać, by zamówić bukiet We flowers24 wszystko działa bez zarzutu, polecam! 

Bartenek z forum Gazeta.pl 

Ale się uśmiałam czytając Wasze wpisy z opiniami o flowers24, a raczej sposoby na opornych facetów :) będę miała life hack na przyszłość, na wypadek gdyby mój się rozleniwił i przestał wysyłać kwiaty :) Bo prawdę mówiąc mam opinię o Flowers24 od tej drugiej strony – osoby, która od jakiegoś czasu regularnie te kwiaty dostaje (mam nadzieję, że tak już zostanie :P). A zatem, z racji tego, że niewiele bywam w domu i trudno mnie zastać, kurier z kwiatami nie może się spóźnić, bo mnie po prostu nie zastanie i w tej kwestii tak naprawdę jedynie kurier z Flowers24 daje radę i zawsze jest na czas. Zresztą, żeby nie było – mój wypróbował już kilka kwiaciarni wysyłkowych i stąd mamy porównanie, o zdecydowanej większości niestety nie mam nic miłego do napisania. Jeśli zaś chodzi o opinię flowers24 to tu serio nie mam się do czego przyczepić i bukiety niezmiennie mnie zachwycają. Pięknie zapakowane, kwiaty świeże i ułożone bardzo starannie, porównywałam je kiedyś z bukietami na stronie flowers24 i wyglądają niemal identycznie. Także ze swojej strony bardzo polecam, bo jeszcze nigdy nie dali plamy. 

Aleksandra Jerkowska z forum Goldenline.pl 

Trafiłem na ten wątek z opiniami o Flowers24 ostatnio, jak szukałem kwiaciarni wysyłkowej i wszystko się udało, więc sam dorzucę swoje dwa grosze. Generalnie nigdy nie korzystałem z usług tego typu kwiaciarni, więc nie bardzo wiedziałem czego mogę się spodziewać – w zadzie popatrzyłem trochę w Internecie, ale większość kwiaciarni mnie nie przekonała. Dopiero Flowers24 wydawało się sensowne i miało najlepsze opinie ze wszystkich, dlatego postanowiłem zaryzykować. Ogólnie to nie jest tania impreza (chociaż Flowers24 naprawdę ma spoko ceny), więc wolałbym nie wtopić tego hajsu. Dobra, wracając do meritum – we Flowers24 znalazłem bukiet, który mi się spodobał, ustaliłem czas dostawy i już – w zasadzie o nic więcej nie musiałem się martwić. Kwiaty dostarczone zostały na czas pod wskazany adres i zarówno forma, jak i sam bukiet zrobiły ogromne wrażenie. Dlatego jak dla mnie super – nie powiem, miałem trochę obaw, ale wszystko ostatecznie wyszło naprawdę dobrze. Bukiet piękny i taki, jak na zdjęciach, a to była moja największa obawa. Podsumowując – polecam. 

Karnik z Opinia.Fora 

Ja także mam same pozytywne doświadczenia z Flowers24, chociaż szczerze mówiąc korzystałem zaledwie 3 czy 4 razy – no ale tyle wystarczy, żeby wyrobić sobie o flowers24 dobrą opinię. I tak sobie myślę, jakby miało być coś nie tak, to wystarczająca ilość, żeby zaliczyć jakąś wtopę, tymczasem wszystko od początku do końca we flowers24 szło jak należy. Zamawiałem i kosze prezentowe i bukiety, za każdym razem wszystko było w jak najlepszym porządku i jeśli szukasz sprawdzonej kwiaciarni, to flowers24 to naprawdę spoko wybór. 

Adrii z Opinia.Fora 

Więcej opinii na temat Flowers24, znajdziesz w Internecie.